В українських школах пропонують посили вивчення математики

Погане виконання випускниками шкіл простих завдань тесту зовнішнього незалежного оцінювання з математики у 2018 році свідчить про доцільність посилення вивчення математики в середній школі.

Про це під час прес-конференції, присвяченій результатам тестування, сказав директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, – інформує Освіта.ua.

"Напевно, найбільше проблем у нас існує з математикою. Якщо з інших предметів ситуація більш-менш нормальна або стабілізована, то з математики, на жаль, у нас динаміка результатів є невтішною", – зазначив директор УЦОЯО.

Зокрема він навів приклад одного із завдань тесту з математики на дії з дробами, які вивчаються у 7-8 класі. У ньому було необхідно скоротити на 2 чисельник і знаменник і отримати результат.

"Завдання не складне. Але, на жаль, лише 52 % наших випускників в 11-му класі змогли справитись із завданням, з яким повинні були працювати у 8-му класі", – зазначив Вадим Карандій

Також директор Українського центру оцінювання якості освіти наголосив на необхідності порушення питання щодо посилення вивчення математики в основній школі, оскільки не вміючи вирішувати такі завдання, школяри будуть абсолютно неуспішними, навчаючись у 10-11 класі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧОМУ В УКРАЇНІ МАТЕМАТИКА ПРОГРАЄ ФІЛОЛОГІЇ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
18.08.2018 13:25
Переглядів7594
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:28
23.08.2018
Людмила
Пане Карандій, доводжу до вашого відома, що дроби скорочують починаючи з 5 класу, а до 8 вже забувають, бо програма дуже перевантаження...
21:43
18.08.2018
Наталя Подольська.
Украінськоі мови та літератури 5-9 годин, а математики 3-4. 10-11 класи - мова - повторення, а математика - нові теми. На мову класи з кількістю 28 дітей діляться, а математики можна навчити і більше.
останні новини
22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг