Міносвіти не рекомендувало викладати першачкам християнську етику

Фото: ілюстративне

У концепції Нової української школи, яка почала працювати з початку цього навчального року, немає обов'язкових рекомендацій щодо вивчення першокласниками предмету "Християнська етика".

Про це в ефірі Громадського радіо повідомив заступник директора Інституту модернізації змісту освіти при Міністерстві освіти і науки України Роман Шиян.

"Зараз в контексті Нової української школи ми оминули це питання. Тобто першокласники не вивчатимуть як рекомендований курс предмет "Християнська етика". Тепер це буде певний виклик для тих шкіл, що уже мають це традиційно", – зазначив Роман Шиян.

Також Шиян додав, що історія цього предмету почалася ще у в 90-х роках минулого століття. Тоді обласні ради західних областей України рекомендували школам скеровувати вільні години саме на вивчення предмету "Християнська етика". До його викладання залучали людей із педагогічною та богословською освітами. Це викликало деякі спірні питання у викладанні, бо вчителі не завжди зберігали світський характер предмету. Тобто не відокремлювали власну віру та переконання від теоретичних відомостей, – розповів Шиян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
20.09.2018 18:50
Переглядів3387
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018 14-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг