Українські заробітчани ризикують залишитися без пенсій, субсидій і кредитів

Українські трудові мігранти втрачають можливість отримувати пенсію, субсидію, допомогу з безробіття, можливість оформити кредит у банку.

Про це пише "Обозреватель".

Так, українці, які регулярно виїжджають на заробітки, ризикують в якийсь момент залишитися біля розбитого корита. Якщо немає стажу, на пенсію можна не розраховувати. Але і це не найстрашніше. Як пояснюють в Інституті демографії та соціальних досліджень, через роботу за кордоном заробітчани втрачають свої сім'ї.

Як пояснила дослідник Інституту Лідія Ткаченко, мігранти місяцями не бачаться зі своїми сім'ями, а дорога додому для них – розкіш.

"Люди можуть не бачиться роками. І це призводить до того, що шлюб перетворюється в дистанційний, зв'язок слабшає", – пояснила науковиця.

Крім того, життя у відносно заможній країні, де українці залишаються низькооплачуваною робочою силою, яка змушена важко працювати, залишає свій відбиток і на психіці людини. Це також призводить до психологічних проблем, конфліктів в сім'ях. Найчастіше, пояснює Ткаченко, трудові мігранти в чужій країні живуть в гуртожитках без санітарних умов, змушені економити на всьому: їжі, відпочинку, одязі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТРУДОВА МІГРАЦІЯ ГАЛЬМУЄ ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ, - НБУ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
21.09.2018 08:46
Переглядів672
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:59
28.09.2018
Ворам в законе от Закона - слава!
Пока скотыняки та падлюки таки пры влади, люди будут скитаться по миру, пытаться выжить.
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг