Експерт пояснив, чому Україна не повинна ставити акцент на аграрному секторі

Україна має шанс розвинути економіку, ставлячи акцент на розвиток промисловості. Адже це потужний сектор для створення нових робочих місць. А ось аграрна сфера — не той напрямок, на яких потрібно сподіватися.

Таку думку 21 вересня в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Протилежний Погляд. LIVE" висловив виконавчий директор Китайської торгової Асоціації Руслан Осипенко.

"Заяви про те, що ми станемо великою аграрною державою, м'яко кажучи, не вірні. Пояснюю: по-перше, ні одна аграрна держава не ставала лідером в торгівлі у світі. По-друге, є велика залежність від коливання ринку на продукцію. Тобто, ви продаєте зерно, а не додану вартість, не переробляєте це зерно і торгуєте борошном. Для того, щоб його виростити, ми не вирощуємо, вдосконалюємо науково насіння. Пестициди ми не робимо. Навіть в аграрній сфері Україна залежить від імпортних поставок: пестицидів, зерна та насіння", - пояснив експерт.

Залежність від імпорту, відсутність потужностей для збереження зерна не дає змогу в розвитку в аграрній сфері.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Плодовий прорив: хто купує українські яблука й горіхи

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
22.09.2018 14:00
Переглядів810
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
08:08
24.09.2018
Петро
...і не вкладаються в промисловий розвиток України, тобто в будівництво високотехнологічних підприємств з виробленням сучасної якісної промислової продукції: авіо-судно-ракето...- машинобудування
07:56
24.09.2018
Петро
Дякую за підтвердження моєї давньої думки, яку виклвдаю постійно. Але "політики" з *лігархії її чомусь не чують і не бачать. Вони працюють за системою: "вечером стулья - утром деньги, утром стулья - вечером деньги". Тому-що , самі *лігархи не українці і їм потрібні "швидкі гроші" на випадок змін, при яких виникне необхідність терміново покинути Україну - це являється причиною і того, що "зароблені" ними (*лігархами) гроші в Україні не зберігаються в українських банках, а виводяться в закордонні...
останні новини
23-10-2018 22-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг