Пропонують заборонити вивчення "Христянської Етики та Моралі" у школі

Ілюстративне
Фото: vilne.org.ua

Обов'язкове вивчення "Христянської Етики та Моралі" являється нав'язуванням конкретних релігійних поглядів, оскільки питання викладається односторонньо.

Так вважає Тарас Пурдик, який є автором петиції №22/046964-еп до президента.

Чоловік пише, що дітям не розповідають належним чином про інші релігії та про свободу вибору її для кожної людини.

"Також обов'язкове вивчення цього предмету являється порушенням ст. 35 Конституції України, в якій сказано: "Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа – від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова", – йдеться у тексті петиції.

Нині петиція зібрала 78 голосів із 25000 необхідних. До завершення збору підписів залишилося 90 днів.

Фото з ресурсу vilne.org.ua

ЧИТАТИ ТАКОЖ: МІНОСВІТИ НЕ РЕКОМЕНДУВАЛО ВИКЛАДАТИ ПЕРШАЧКАМ ХРИСТИЯНСЬКУ ЕТИКУ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
23.09.2018 17:14
Переглядів3482
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:47
28.09.2018
Только тогда в Украине наступит мир
Ющенко перед своим позорным смещением нагадил как мог. В спокойную уравновешенную толпу быдла бросил камень раздора - тех, кто присягал Вермахту, назвал гэроямы украинськои тэтульнои нации. И почалось....В настоящее время больше половины населения общаются на русском языке, небольшая группа депутатов и преподавателей на грамотном украинском языке. Остальные на диком суржике. Ещё и словари этой дури выпускают. Это второй камень. Попы со своим бородатым рылом не могут успокоиться - есть возможность стать миллиардерами, як москальский Гундяй. Религию в массы - третий камень. Нацизм в украинском стиле. Не признаёшь гитлеровскую идеологию, русскоязычный, не веришь в поповские бредни - не полноценный гражданин тэтульнои нации!!! Тогда Крым и Донбасс - только начало. Верните во всемирной истории офицеров Абвера, "СС" на свои места. Украинский и русский - государственные. Уберите попов из политики, учебных заведений, пусть сидят в своих богодельнях. Отберите у воров наворованное.
останні новини
16-10-2018 15-10-2018 14-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг