Користувачів Facebook атакує вірус

Вірус у соціальній мережі Facebook нещодавно активно почав поширюватися у Європі та США, а тепер з'явився і в Україні.

Про це повідомляє видання Watcher.

Процес зараження виглядає так: користувачі соціальної мережі отримують від друзів повідомлення із сумнівними посиланнями, якщо за ним перейти - пропонують встановити нову версію браузера, саме тоді вірус потрапляє у девайс.

Інші випадки зараження вірусом зафіксовані, коли користувачу приходить повідомлення про те, що його публікацією поділився хтось з друзів та при цьому позначив його. Тим часом, у самому пості розміщено відеоролик та посилання, якщо ви перейдете за ним - ваш браузер автоматичне почне нібито оновлюватися, тоді вірус і потрапляє до вас.

Поки що відомі випадки зараження лише браузера Chrome, але не виключено, що й інші можуть бути уразливими до загрози, - повідомляє видання.

Якщо вірус вже потрапив на ваш девайс, необхідно через диспетчер завдань закрити усі підозрілі процеси, а після цього видалити у браузері нове вірусне оновлення або розширення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
06.04.2016 16:55
Переглядів860
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг