Юристи Порошенка впродовж року готували передачу "Рошену" у траст, – Ротшильди

Президент України Петро Порошенко призначив Rothschild Trust довіреною особою у сліпому трасті з управління його часткою в кондитерської корпорації "Рошен" у січні 2016 року.

Про це йдеться у відповіді Rothschild Trust на запит "Інтерфакс-Україна", – повідомляє Українська правда.

У результаті 12-місячної підготовки відповідна угода про довірче управління була укладена 14 січня 2016 року", – повідомили агентству.

"Угоду було складено відповідно до міжнародних стандартів передачі політиками активів у траст на час державної служби", – зазначається у повідомленні.

Rothschild Trust також уточнює, що, виходячи зі своїх принципів, ніколи не надає коментарі щодо взаємин із клієнтами або окремими особами, однак у даному конкретному випадку він отримав на це повноваження від свого клієнта.

Як повідомлялося, Порошенко після вступу на посаду глави держави найняв для продажу своїх активів інвестиційну компанію Rothschild і ICU. Однак "у зв'язку з відсутністю покупців" 14 січня 2016 року президент заявив про підписання угоди, за якою передав свою частку в корпорації "Рошен" у незалежний "сліпий" траст.

На початку квітня вибухнув міжнародний скандал, пов'язаний із офшорами, у якому засвітився й Петро Порошенко.

Після цього юридичний і фінансовий радники Порошенка повідомляли, що трастовий договір було підписано 14 січня 2016 року того ж дня президент оголосив по це – ред.), і однією з його сторін виступила компанія Prime Asset Partners Limited (BVI).

Сам Порошенко стверджував, що створення компанії в офшорах було необхідне саме для передачі його активів у "сліпий траст" – і це була вимога Rothschild Trust. Президент запевняє, що ці його дії були прозорими і не для мінімізації податкового навантаження.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
07.04.2016 12:47
Переглядів567
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-07-2018 15-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг