Україна входить в ТОП-25 країн світу із високим показником смертності від самогубств

Україна потрапила в ТОП-25 антирейтингу країн світу за смертністю внаслідок самогубств.

"Показник смертності від самогубства в Україні – 15,3 на 100 тисяч населення у 2017 році – перевищує аналогічні показники у більшості європейських країн. Хоча цей рівень і знизився з 2005 року (коли було 22,6 смертельних випадків внаслідок самоушкодження на 100 тисяч населення), Україна все ще знаходиться в числі перших 25 країн світу за цим показником." – зазначає Міністерство охорони здоров'я.

Як повідомляє прес-центр, МОЗ України ініціював створення Національної лінії життя – єдиного телефонного номеру, на який може зателефонувати кожен у моменти відчаю чи безнадії. Вона створюватиметься за одним із кращих прикладів у світі – лінії психологічної підтримки БО "Australia Lifeline". Минулого року Міністерство охорони здоров'я організувало в Україну візит представників цієї організації, під час якого вони поділились досвідом зі своїми українськими колегами та дали рекомендації щодо розвитку такої форми допомоги в Україні. Наразі ведуться перемовини з Австралійським урядом щодо перекладу протоколів та проведення тренінгів для українських організацій від "Australia Lifeline".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВИПИВ, ПОСКАНДАЛИВ І ПОВІСИВСЯ: У ЛУЦЬКУ ЧОЛОВІК НАКЛАВ НА СЕБЕ РУКИ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
11.10.2018 03:30
Переглядів525
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:05
11.10.2018
Юродививий
З цією "Лінією життя" є два варіанти: 1. Або гроші розкрадуть, або 2. Телефон довіри буде "спареним".
останні новини
24-10-2018 23-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг