"Рошен" передали у траст, – юристи

Частка Президента України Петра Порошенка в "Рошені" передана до нової іноземної структури в рамках укладеного з Rothschild Trust договору про сліпий траст.

Про це йдеться в заяві радників Порошенко в п'ятницю, 8 квітня, – інформує Українська правда.

Йдеться про частку в ТОВ "Центрально-Європейська кондитерська компанія", яка з 2007 року належала інвестфонду Порошенка "Прайм Ессетс Кепітал".

"4 квітня 2016 року нами було зроблено заяву про передачу активу ... в нову іноземну структуру, що повністю завершило юридичну процедуру передачі частки в траст на території України", – наголошується в заяві.

Згідно з даними в держреєстрі, серед співвласником ТОВ "Центрально-Європейська кондитерська компанія" в даний час вказана нідерландська Roshen Europe B. V. із часткою 85%.

Президенту корпорації "Рошен" В'ячеславу Москалевскому належить 13% через інвестфонд "Кондитеринвест", а ще чотирьом менеджерам – по 0,5%.

Як відомо, трастовий договір був укладений 14 січня 2016 року.

Нідерландська компанія Roshen Europe B. V. фігурувала в списку з трьох офшорів Порошенка, про яких йшлося в документах "Панамського архіву".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
08.04.2016 14:51
Переглядів517
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг