Компанія Івахіва отримала дозвіл на експорт до ЄС

Молочна компанія "Клуб сиру"

Дві українські молочні компанії, а саме "Клуб сиру" та Вінницький молочний завод Roshen отримали дозвіл на експорт продукції в країни Європейського союзу.

Про це повідомила торговий представник України Наталія Микольська на сторінці у Facebook.

"Українські підприємства все активніше завойовують ринки держав-членів ЄС. Ще дві компанії – "Клуб сиру" та Вінницький молочний завод Roshen – отримали право на експорт молочної продукції на ринок ЄС", – написала Миколська.

Перелік українських підприємств, які пройшли перевірку в ЄС на якість продукції, розміщений на сайті Єврокомісії, – зазначає торговий представник.

Довідково:

Сирно-молочна компанія "Клуб сиру" разом із такими активами, як WOG, молочна компанія "Галичина", Херсонський НПЗ та деякі інші, входять до холдингу "Континіум". Співвласниками цієї групи компаній є Степан Івахів, Петро Димінський, Сергій Лагур та сім'я Ігоря Єремєєва.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
03.05.2016 15:22
Переглядів2203
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:31
28.02.2017
Василь
Такої якості український твердий сир не буде користуватись попитом в Європі. Польський на порядок кращий, не кажучи вже про голандський, французький, датський та швейцарський.
останні новини
22-10-2018 21-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг