США запрошують українців в американські бізнес-школи

Уряд США має намір профінансувати навчання українців у кращих американських бізнес-школах, щоб допомогти Україні вийти з кризи.

Фонд Western NIS Enterpise заплатить до $ 100000 кожному, хто надійде в Гарвард, Стенфорд або Єль. Єдина умова: після двох років навчання повернутися працювати в Україну. Американський уряд називає це "інвестиціями в майбутнє України", повідомляє інформаційне агенство ain.ua.

Щоб отримати щедру стипендію від благодійного фонду, потрібно тільки успішно вступити до навчального закладу. Програма обіцяє покрити до 100% витрат на освіту. П'ятеро українців вже скористалися стипендією в 2015 році. А в 2016-му в США за вищим бізнес-освітою з України поїдуть 40 стипендіатів.

Поки українців в американських університетах мало, оскільки навчання там коштує дуже дорого. Дипломи MBA в США отримують не більше 10-15 студентів з України на рік. У фонді для початку хочуть збільшити це число хоча б до 200 - приблизно стільки студентів з Польщі та Туреччини щорічно отримують бізнес-освіту в Штатах. Обмежень немає - навчання готові оплатити кожному, хто пройде в один з перерахованих вище вузів.

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт підкреслив, що після участі в програмі стипендіати не зможуть залишитися в Америці і повинні будуть обов'язково повернутися в Україну.

"Звичайно, ми вітаємо внесок українців у нашу економіку, але суть програми в тому, що ви повернетеся додому і будете допомагати будувати економіку своєї країни", - наголошує Пайєтт.

Тим часом, українське IT-освіта приходить до Америки.

Нагадаємо, українська комп'ютерна Академія ШАГ, приміщення якої є в Луцьку, оголосила про відкриття офісу в США.

"ШАГ" стане першим українським навчальним закладом з власним офісом в Сполучених Штатах.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
20.12.2015 13:45
Переглядів444
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-06-2018 17-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг