Як нараховуватимуть премії держслужбовцям

Держслужбовцям можуть встановлюватись премії за результатами щорічного оцінювання службової діяльності та місячні або квартальні премії, відповідно до особистого внеску в загальний результат роботи держоргану.

Про це повідомляє Бухгалтер.com.ua.

Місячну премію виплачують не пізніше від терміну виплати заробітної плати за місяць, у якому нараховано премію, квартальну премію – не пізніше від терміну виплати заробітної плати за останній місяць кварталу, за який проводиться преміювання.

Фонд преміювання за результатами щорічного оцінювання службової діяльності визначає відповідний державний орган самостійно в межах фонду преміювання державного органу. Фонд преміювання відповідно до особистого внеску в загальний результат роботи держоргану визначає щомісяця або щокварталу бухгалтерська служба у розрізі кожного структурного підрозділу залежно від їхньої штатної чисельності та доводить зазначену інформацію до відома їх керівників.

Керівники самостійних структурних підрозділів готують керівнику держоргану обгрунтоване подання щодо встановлення розміру місячної або квартальної премії кожному держслужбовцю.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
06.05.2016 09:58
Переглядів1169
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:40
06.05.2016
Валентина К.
Нащо премії, якщо є хабарі?
останні новини
17-10-2018 16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг