На ПАТ "НАК "Нафтогаз України" за 48 мільйонів гривень проведуть аудит

ПАТ "НАК "Нафтогаз України" 5-6 травня за результатами тендерів уклав угоди про фінансові послуги на суму 48,28 мільйона гривень.

ПАТ "Делойт енд Туш Юкрейніан Сервісез Компані" за 32,48 млн грн. проведе аудит консолідованої фінансової звітності "Нафтогазу" та його філій за 2015 і 2016 роки, складеної за МСФЗ. Повідомляють Наші Гроші

ТОВ "Ернст енд Янг" за 15,80 млн грн. оцінить основні засоби і капітальні інвестиції "Нафтогазу", його дочірніх підприємств та господарських товариств, у яких йому належать 50 і більше відсотків статутного капіталу.

Йдеться про ПАТ "Укртрансгаз", ПАТ "Укрнафта", ПАТ "Укргазвидобування", ПАТ "Укртранснафта" та інші.

Переможці конкурували тільки між собою.

ТОВ "Грант Торнтон Легіс" подало скаргу в АМКУ щодо дискримінаційних вимог на тендері щодо аудиту. Серед таких – наявність ста працівників на повній зайнятості, п'ятеро з яких мають українські сертифікати, а 15 – міжнародні. Також фірма була проти оцінки пропозицій не лише за ціною, а й за якістю.

Колегія вирішила, що "Нафтогаз" як суб'єкт господарювання першої групи може встановлювати такі вимоги згідно з постановою Кабміну. Проте він не довів необхідність оцінки за якістю, тому був змушений прибрати цей критерій із документації торгів.

Крім того, ТОВ "БДО" домоглося через АМКУ вилучення вимоги про досвід аудиту компаній із рейтингу "ТОП 100 рейтинги крупнейших" журналу "delo.ua".

"Ернст енд Янг" представляє в Україні компанію "Ernst & Young" із так званої "великої четвірки аудиторів". До неї входить і "Делойт енд Туш Юкрейніан Сервісез Компані", що представляє компанію "Deloitte Touche Tohmatsu".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
14.05.2016 17:07
Переглядів531
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-07-2018 15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг