Євросоюз вкладе 13 мільйонів у безпеку українських продуктів

Європейський Союз вкладе понад 13 мільйонів євро на вдосконалення системи контролю безпеки харчової продукції та наближення українського законодавства у сфері санітарних та фітосанітарних стандартів.

Про це заявив заступник голови Представництва Європейського Союзу в Україні Томас Фреллесен на Українському агроіноваційному форумі, – повідомляє Укрінформ.

"Поточні і майбутні європейські проекти у сфері сільського господарства - це понад 13 млн євро, які орієнтовані на вдосконалення системи контролю безпеки харчової продукції, а також наближення законодавства у сфері санітарних та фітосанітарних стандартів", – зазначив Фреллесен.

Він також зазначив, що Європейський Союз надає Україні підтримку у процесі децентралізації, земельної реформи та реформи державного управління загалом. "І ми готові підтримувати реформи, які буде впроваджувати профільне міністерство, якщо буде така потреба. Ми також підтримуємо іноваційні та дослідницькі роботи, включаючи в сільському господарстві, забезпечуючи доступ до дослідницьких програм. Це все орієнтовано на модерназацію сільськогосподарської галузі в Україні, яка має величезний потенціал для економічного зростання України", – наголосив Фреллесен.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
08.06.2016 18:04
Переглядів607
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг