Американські експерти допоможуть Україні в реформуванні митниці

29 червня в Україні почала роботу місія Сполучених Штатів Америки з оцінки потреб реформування митної служби.

Місія з оцінки потреб працюватиме в Україні до 11 липня, за результатами чого буде сформовано план дій реформи та розпочато його виконання, – повідомляє Урядовий портал.

За словами прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, наведення порядку на українській митниці є одним з важливих пріоритетів для українського уряду.

Він зазначив, що в розробці реформи митниці, перш за все, потрібно звернути увагу на три напрямки, зокрема, подолання контрабанди, у тому числі "сірої", а також неузгодженостей у законодавстві, що породжують так званий третій напрямок контрабанди, – перевезення невеликими партіями товару без розмитнення.

Гройсман повідомив, що перед місією США стоять завдання швидко оцінити реальний стан справ і потреби митної служби України щодо реформування, визначити необхідні для її модернізації технічні засоби і розробити план дій реформи.

Він висловив надію, що такий план дій буде розроблений до середини серпня для того, щоб перейти до його практичного виконання.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
30.06.2016 08:19
Переглядів479
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
25-06-2018 24-06-2018 23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг