В Україні запрацював новий бізнес-інкубатор

Проект з ОАЕ, під назвою FasterCapital запрацював на українському ринку стартапів.

Інкубатор запропонує стартапам фінансування в обмін за частку в проекті. Через рік роботи на українському ринку він, можливо, стане працювати і як венчурний фонд, -повідомляє "Підприємець".

Як інкубатор, FasterCapital обіцяє допомагати в оцінці ідеї, підготовці техніко-економічного обґрунтування, аналізу ринку, в розробці продукту, продажах і маркетингу, а також підтримуватиме проект фінансово до тих пір, поки він не стане беззбитковим.

На початку роботи на українському ринку FasterCapital не планує ставати лідируючим інвестором в проектах, але готовий вкладати в стартапи в рівних частках або з засновниками, або з іншим фондом або інкубатором, тобто при базовому підході 50х50%.

FasterCapital заснували в 2010 році – творці проекту вирішили, що по всьому світу в роботі бізнес-інкубаторів є недоліки, що в свою чергу впливає на успіх проектів-учасників. Приміром, багато проектів не приваблюють досить фінансування в потрібний час, що призводить до їх провалу.

Довідково:

БІЗНЕС-ІНКУБАТОР — структура, що спеціалізується на створенні умов для ефективної діяльності інноваційних фірм, які реалізують оригінальні науково-технічні проекти. Це здійснюється шляхом надання цим фірмам матеріальних (перш за все на­укового обладнання та приладів), інформаційних, консультаційних та інших ресурсів та послуг.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
27.12.2015 18:13
Переглядів402
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-06-2018 23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг