Збільшення частки українських пісень на радіо відбуватиметься поступово

Нардеп Микола Княжицький пояснив, як буде входити в дію новий закон про 35-відсотковий мінімум української мови в ефірі радіо й телебачення.

Про це повідомляє газета "Експрес".

"Нiчого складного для телерадiоорганiзацiй в законi немає. Тим паче, що збiльшення частки української пiснi та мови в радiоефiрi вiдбуватиметься поступово. Так, протягом першого року з моменту набуття чинностi закону частка пiсень державною мовою становить 25 вiдсоткiв, починаючи з другого року – 30 вiдсоткiв. Й аж iз третього року – 35 вiдсоткiв", – зазначив він.

Те ж стосується й передач державною мовою. Протягом першого року з моменту набуття чинностi цим законом мiнiмальна частка ведення передач державною мовою становить не менше нiж 50 вiдсоткiв, протягом другого року – не менше як 55 вiдсоткiв, i з третього року – не менше нiж 60 вiдсоткiв. Цей закон набуває чинностi через чотири мiсяцi з дня його опублiкування. Водночас за невиконання закону передбачене і покарання. Так, органiзацiя, яка здiйснює радiомовлення, повинна буде сплатити штраф у розмiрi 5 вiдсоткiв загальної суми лiцензiйного збору лiцензiї на мовлення".

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЩО ДУМАЮТЬ ПРО КВОТИ НА УКРАЇНСЬКІ ПІСНІ ВОЛИНСЬКІ РАДІЙНИКИ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
05.07.2016 08:53
Переглядів599
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг