На українських АЗС перевірили якість дизпалива

Інститут споживчих експертиз перевірив дизельне пальне на українських АЗС та визначив зразки, які не відповідають вимогам якості.

Загалом експерти ІСЕ дослідили 10 проб дизельного пального на таких АЗК, як WOG (Mustang ДТ), ANP (Energy), КЛО (ДТ Евро), ОККО (ДТ Евро), AMIC (ДТ Евро), ТНК (ДТ Евро), LUXWEN (ДП ЕВРО), БРСМ — Нафта (ДТ Евро), Marshall (ДТ Евро) та SunOil (ДТ Евро), – повідомляють Українські національні новини.

За даними ІСЕ показник цетанового числа для ДП – є одним із визначальних. Зокрема, чим вище цетанове число, тим економніше дизельне пальне і менша димність при його застосуванні. З усіх проб, найкращий показнит цитановго числа продемонтрувало ДП від мережі АЗК WOG (Mustang ДП) – 55,3 одиниці.

На другому місці опинився зразок дизпалива від АЗС LUXWEN (ДП ЄВРО) – 54,4 одиниці.

За показником фракційного складу, який має важливе значення для роботи дизелю, всі відібрані проби продемонстрували хороші результати.

За вмістом сірки у ДП, що є головним "екологічним" показником, усі проби відповідали найвищому рівню Євро-5, проте рекордсменом став зразок WOG "Mustang ДП", де вміст сірки нараховувався у обсязі всього 3 мг на кг.

А найгірші результати, за даними ICE, отримали проби пального мережі Marshall – 370 мг на кг.

Останній значущий показник, який досліджували в ІСЕ – температура спалаху в закритому тиглі.

"Кращий результат, 70 градусів при нормативі не нижче 55, у палива WOG (Mustang ДП) і ОККО (ДП Євро). А ось у палива, придбаного в мережі Marshall значення було далеко нижче кордону – 47 С 0", – повідомили експерти ІСЕ.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
12.07.2016 21:25
Переглядів1359
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
11:42
13.07.2016
контроль
знову «заказуха» від wog.
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг