На українських митницях запрацювала система "єдиного вікна"

З 1 серпня на всіх митницях України заппрацювала електронна система обміну даними, що сприятиме спрощенню митних процедур та усуне можливості для корупційних проявів на митниці.

Система "Єдине вікно" вважається передовим сучасним інструментом спрощення та зменшення кількості митних процедур. Вона передбачає створення єдиної електронної бази даних, яка дозволяє різним службам контролю та митним пунктам в автоматичному режимі обмінюватись інформацією про вантаж, який проходить через кордон України, – повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

Зокрема, розроблений Мінфіном проект передбачає здійснення всіх видів контролю (митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів контролю) за допомогою електронного обміну даними. Таким чином, замість печаток і штампів державних органів на паперових документах будуть проставлятись електронні відмітки в спільній базі даних.

Створення "Єдиного вікна" дозволить спростити митні процедури та скоротить час на їх проведення, мінімізує людський фактор при прийнятті рішень митниками та органами контролю, а це дозволить знизити корупційні ризики.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
01.08.2016 15:15
Переглядів980
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг