Уряд спростив реєстрацію імпортних ліків

Кабінет Міністрів ухвалив постанову "Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів".

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Як зазначила у своєму виступі в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун, прийняття цієї постанови дозволить спростити державну реєстрацію лікарських засобів, які зареєстровані компетентним органом Сполучених Штатів Америки, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади, Європейського Союзу та скоротить до 10 днів термін прийняття рішення про реєстрацію лікарського засобу або про відмову в такій реєстрації.

"Закон прийнятий, наше завдання – ухвалити всі необхідні рішення уряду, щоб українці отримали великий спектр якісних ліків і була знижена ціна. Я впевнений, що найближчими місяцями це вже повинно відбутися", – підсумував прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Своєю чергою, Уляна Супрун запевнила, що у Міністерстві охорони здоров'я України напрацьовані усі необхідні підзаконні акти, щоб якнайшвидше запровадити цю спрощену систему.

Нагадаємо: Президент Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" щодо спрощення державної реєстрації лікарських засобів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
09.08.2016 09:25
Переглядів397
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-06-2018 19-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг