Генштаб анонсував демобілізацію 6-ої хвилі

Генеральний штаб розробляє проект указу Президента про звільнення військовослужбовців 6-ї хвилі мобілізації.

Генеральний штаб ЗС України опрацьовує проект указу щодо звільнення з військової служби військовослужбовців, мобілізованих під час 6-ї черги (третя черга осіб, мобілізованих відповідно до Указу Президента України від 14.01.2015 № 15). Про це під час брифінгу у прес-центрі Міністерства оборони повідомив тимчасовий виконувач обов'язків начальника головного управління персоналу – заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Володимир Талалай, – інформує прес-служба Генштабу.

"Звільнені у запас військовослужбовці в обов'язковому порядку зараховуються до оперативного військового резерву першої черги. Питаннями соціального захисту звільнених опікуються військові комісаріати за місцем їх реєстрації або проживання. Тому звільнені у запас військовослужбовці мають не пізніше 5 днів з дня вибуття з військової частини стати на військовий облік у військовому комісаріаті", – наголосив генерал-майор Володимир Талалай.

Звільнення буде проведено протягом двох місяців з моменту опублікування указу. Задля планомірного звільнення, яке не має зашкодити боєздатності, у військових частинах та у штабах оперативних командувань розробляються списки та плани-графіки звільнення особового складу.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
17.08.2016 08:19
Переглядів1782
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг