Українцям компенсують неякісне електропостачання

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, схвалила проект постанови "Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості послуг з електропостачання".

Отож, україцям компенсуватимуть неякісні поставки електронергії. Такі дії впроваджують задля захисту прав споживачів, стимулювання ліцензіатів до підвищення рівня якості послуг та відповідають практиці європейських країн, – повідомляє Урядовий портал.

"Це другий системний крок назустріч споживачам після спрощення умов для багатозонних лічильників. Комісія запроваджує компенсацію для споживачів у випадку надання неякісних послуг енергокомпаніями. Середній розмір компенсації за порушення стандартів складає 100 гривень та зараховується як аванс на наступний розрахунковий місяць. Введення в дію такого механізму дозволить захистити права споживачів та стимулюватиме ліцензіатів до підвищення комерційної якості послуг", – зазначив голова комісії Дмитро Вовк.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
30.08.2016 09:21
Переглядів676
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
23:02
31.08.2016
лучанка
хочеться, аби постачання тепла оплачувалось по факту. традиційно батарея заледве тепла, а сума в платіжці стала. температурні стрибкивідчутні всім: мороз відступає, градус підіймається на декілька поділок - подача тепла стрімко падає. в березні взагалі лайтовий режим.
останні новини
15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг