Підрахували, скільки грошей вкрав Янукович

Екс-президент Віктор Янукович і його оточення, ймовірно, причетні до розкрадання майже 200 мільярдів гривень державних коштів.

Такі дані наводить Державна служба фінансового моніторингу України.

Зазначається, що в 2016 році фінансова розвідка України направила до правоохоронних органів 65 матеріалів "щодо фінансових операцій, проведених за участю колишнього президента України Віктора Януковича, його близькими та посадовцями колишнього уряду".

"Загальна сума фінансових операцій, які можуть бути пов'язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, та з учиненням інших злочинів, за цими матеріалами становить 115,24 млн грн", – йдеться в повідомленні.

За весь період проведення розслідувань (березень 2014 – серпень 2016 років) щодо фінансових операцій, проведених колишніми високопосадовцями, підготовлено та направлено до правоохоронних органів України 461 матеріал. За цими матеріалами сума фінансових операцій становить 199,4 млрд грн.

За результатами вжитих заходів Держфінмоніторингом за час проведення розслідувань заблоковано на рахунках фізичних та юридичних осіб, які мають зв'язок з Януковичем та колишніми високопосадовцями, кошти в еквіваленті 1,52 млрд дол США.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
06.09.2016 18:54
Переглядів942
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг