Польська торгівельна галузь шукає українських працівників

Найближчим часом у Польщі, зростатиме потреба в українських працівниках у сфері торгівлі.

Про це йдеться в опублікованих рапортах щодо заробітчан фірми Work Service та Національного банку Польщі, – повідомляє Польське радіо.

У документах стверджується, що українці, здебільшого, працюють у сільському господарстві, у домашніх послугах, на будівництві та виробництві.

Сьогодні 35 % польських фірм мають кадрові проблеми, вони не можуть знайти відповідних працівників на вітчизняному ринку праці. Тому для реалізації поточних замовлень вони починають шукати працівників з-за кордону. Внаслідок цього, у поточному році можна сподіватися напливу до Польщі одного мільйона осіб з України. Фірми найчастіше потребують українців до сфери послуг (34 %), виробництва (до 31 %) і торгівлі (майже 22 %). Польські підприємці планують взяти на роботу українців на посади нижчого і середнього рівня. Найменша потреба у працівниках з України в державному секторі (5,2 %).

Фірми найчастіше потребують українців до сфери послуг (34 %), виробництва (31 %) і торгівлі ( 22 %)

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
24.09.2016 17:45
Переглядів676
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-06-2018 18-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг