ПриватБанк відкрив перший в Україні бізнес-інкубатор

ПриватБанк відкрив перший в Україні бізнес-інкубатор, який дасть можливість виростити власну справуз ідеї.

Провідні бізнес-тренери, успішні підприємці та банкіри, навчатимуть тонкощів та секретів бізнесу, – повідомляє офіційний сайт ПриватБанку.

Найкращу з двох десятків ідей, банк гарантовано профінансує.

Керівник напряму "Малий і середній бізнес" ПриватБанку Олександр Ніколенко запевняє, що бізнес-інкубатор навчить як зареєструвати власний бізнес, керувати продажами та безкоштовно без залучення дороговартісних ресурсів врегулювати бухгалтерські та юридичні питання.

"Також ми навчимо, як знайти інвестора та отримати фінансування. Кожному учаснику дадуть наставника та індивідуальну програму", – сказав Ніколенко.

Щоб стати учасником, достатньо заповнити анкету, у якій необхідно розповісти про ідею свого майбутнього чи вже діючого бізнесу та шляхи його розвитку. Найперспективніші з точки зору експертів проекту ідеї буде відібрано для "вирощування" реального бізнесу. Відбір заявок у бізнес-інкубатор завершиться 15 жовтня, а фіналістів відбіркового туру оголошує в ході масштабного бізнес-форуму "Країни підприємців" у Києві.

Двадцять фіналістів проекту отримають можливість навчатися підприємництву та продажам за спеціальною програмою Prometheus, а також підтримку спеціалістів і бізнес-тренерів з усіх питань організації та планування своєї справи, системи продажів, бухгалтерії та юридичних аспектів. Найбільш успішні учасники бізнес-інкубатора отримають фінансову та організаційну підтримку від ініціатора програми "Країна підприємців" ПриватБанку.

Окрім того, для всіх учасників відбіркового туру, а також для клієнтів, які вже зареєструвалися на порталі програми kub.pb.ua, будуть доступні безкоштовні програми онлайн-навчання з питань ведення бізнесу, підготовлені Prometheus і ПриватБанком.

Національна програма розвитку малого бізнесу "Країна підприємців", ініціатором якої став ПриватБанк, дозволить найближчими роками створити понад мільйон нових робочих місць і підняти українську економіку. Перш за все "Країна підприємців" допоможе всім охочим почати свою справу, а підприємцям залучати доступні мікрокредити та користуватися безкоштовними консультаціями та допомогою спеціалістів. Інтернет-портал програми kub.pb.ua та цілодобовий сервіс підтримки підприємців дадуть усім підприємцям, самозайнятим бізнесменам, людям, які хочуть створити власну справу, нові інструменти для відкриття й розширення своєї справи.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
24.09.2016 19:40
Переглядів693
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-06-2018 18-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг