Яких спеціалістів шукають роботодавці

Роботодавці частіше шукають працівників серед студентів у сферу продажу.

Саме у цій сфері найменше конкуренції – 31 % вакансій для студентів проти 10 % резюме фахівців-початківців, – повідомляє Znaj.ua.

Більшість українців найчастіше починають шукати роботу восени. Це обумовлено як появою студентів у великих містах, які з початком нового навчального року прагнуть підзаробити, так і новим сезоном, адже восени легше знайти постійну роботу, а не тимчасову.

За даними аналітиків, середня зарплата по країні, наприклад, у менеджера по роботі з клієнтами — 6,6 тисяч гривень.

Без досвіду роботи простіше буде влаштуватися на виробництво — 11 % вакансій і всього 2 % резюме. Приблизний дохід складає в середньому від 6 тисяч гривень.

Молодим спеціалістам та випускникам ВУЗів на посаді інженера та технолога готові платити в середньому від 6 тисяч гривень.

Проте в популярній IT-сфері все не так просто — всього 4 % пропозицій і 12 % резюме. Дохід спеціаліста коливається в межах від 8,7 тисяч гривень на місяць з подальшим підвищенням.

Для тих, хто шукає роботу за межами країни, пропонують вакансії математиків та водіїв (26 тисяч гривень).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
25.09.2016 09:30
Переглядів486
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-06-2018 17-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг