Розпродаж автомобілів збанкрутілого ПАТ "Західінкомбанк" зірвали хакери

31 січня мали відбутися електронні торги з продажу автомобілів збанкрутілої фінустанови ПАТ "Західінкомбанк" через акредитовану торгуючу організацію ТБ "Полонекс", однак електронна біржа піддалася хакерським атакам.

На інформаційний ресурс була організавана ддос-атака, яка призвела до збою в роботі системи електронних торгів, – за повідомленням ТБ "Полонекс". Про це пише "Вісник+К".

"Ресурс передбачає протидію Ддос атакам, але рівень атаки перевершував встановлений рівень захисту. Після виникнення проблеми, були прийняті негайні заходи щодо протидії даній ситуації та відновлення працездатності системи електронних торгів. З боку ТБ "Полонекс" будуть прийняті додаткові заходи по збільшенню захищеності ресурсу. Збирається доказова база для передачі вказаної ситуації до Правоохоронних органів з метою встановлення осіб причасних до цього", – йдеться у повідомленні ТБ "Полонекс".

Зрештою було прийнято рішення про відміну торгів стосовно реалізації активів ПАТ "Західінкомбанк". Гарантійні та реєстраційні внески будуть повернені усім учасникам аукціону. На даний момент проводяться консультації щодо наступних дій.

Також наприкінці минулого року Фонд гарантування вкладів більш успішно провів торги майном "Західнікомбанку". Зокрема на аукціони виставлялися частина приміщення магазину у Ковелі та майновий комплекс і земельні ділянки під виробничою базою на вулиці Вахтангова у Луцьку.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
11.01.2016 09:33
Переглядів743
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг