В Україні хочуть обмежити вагу поштових посилок

Міністерство інфраструктури України пропонує внести зміни в Закон України Про поштовий зв'язок.

Зокрема, Мінінфраструктури пропонує обмежити формат посилки масою до 30 кг, листів – до 2 кг, – пише "Новое время".

Згідно з чинним законодавством, посилка – це поштове відправлення з предметами культурно-побутового та іншого призначення, не забороненими законодавством до пересилання, розміри, маса і порядок упакування якого встановлені відповідно до законодавства України. Також згідно з новим документом, лист - письмове повідомлення, вкладене у конверт, або оформлене іншим чином поштове відправлення, що містить письмове повідомлення масою до 2 кг, яке повинно бути доставлене на адресу, вказану в самому повідомленні або його упаковці, тоді як раніше вагові параметри листи прямо вказані в законі не були.

Крім цього, документ має ряд інших нововведень. Порівняно з чинним законом, новий документ розширено поняттями адресної поштової розсилки, до якої належать рекламні, маркетингові або інформаційні матеріали, інші друковані матеріали. У свою чергу рахунки, рахунки-фактури, фінансові звіти не вважаються адресною поштовою розсилкою.

У законі також пропонується передбачити поняття відправлення EMS - міжнародного реєстрованого поштового відправлення масою до 30 кг з вкладенням документів та/або товарів, яке приймається, перевозиться та доставляється найшвидшим способом.

Крім того, з'являється нове поняття – кур'єрська послуга поштового зв'язку – послуга поштового зв'язку щодо прийому від відправника та/або вручення поштових відправлень адресатові (одержувачу), які здійснюються не на об'єктах поштового зв'язку, з можливістю здійснення відстеження пересилання поштового відправлення з моменту прийому від відправника до його доставки адресату (одержувачу) і отримання підтвердження про вручення поштового відправлення в письмовій або електронній формі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
21.10.2016 20:37
Переглядів781
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг