Луцьких підприємців запрошують на міжнародний бізнес-форум

Асоціація українського бізнесу в Польщі запрошує до участі у V Міжнародному форумі "Польський бізнес-день", який об'єднує бізнес-спільноту Польщі та України для започаткування і розвитку нових проектів, обміну досвідом та визначення стратегічних напрямів співпраці.

До участі запрошуються власники та керівники підприємств, що зацікавлені у зовнішньоекономічній діяльності, зокрема з ЄС та Польщею, – повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Дата проведення: 24 листопада 2016 року. Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55, НСК Олімпійський, зал "Олімпійський дворик".

Умови участі, програма та реєстрація доступні за посиланням. Контактна особа – Олена Вакулік: тел. +380 (44) 238 09 44, events@eucon.ua

Організатори форуму: Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща в Україні, Асоціація українського бізнесу в Польщі, Міжнародне товариство польських підприємців в Україні, Міжнародний правовий центр EUCON, Міжнародний аудиторський союз.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
21.10.2016 18:51
Переглядів670
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг