В Україні створили цільовий фонд відновлення Донбасу

В Україні відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо співробітництва між Кабінетом Міністрів України, ООН та Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо створення цільового фонду багатьох партнерів.

Про це повідомляє прес-служба президента.

Цим документом створюється фонд, який буде кошти міжнародних та українських донорів для підтримки проектів по відновленню Донбасу.

"Надзвичайно важливий документ, який відкриває можливості значно прискорити реальне відновлення звільненій території Донецької і Луганської областей. Також механізм, заснований фондом, буде вкрай необхідним для допомоги людям після звільнення окупованих українських територій", – заявив представник президента у Верховній Раді та народний депутат від Блоку Петра Порошенка Артур Герасимов.

Мета фонду – акумулювання коштів міжнародних донорів та українсакумулювати ького уряду для відновлення інфраструктури Донбасу та прилеглих Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей, які постраждали в результаті агресії з боку Росії.

За оцінками міжнародних організацій, збитки, завдані війною тільки звільненим українським територіям, оцінюються щонайменше в $3 млрд. Це без урахування збитків на окупованих територіях.

Україна разом із партнерами зробила кілька кроків для оцінки руйнівних наслідків агресії: створена "маршрутна карта", напрацьовані інструменти для реалізації проектів і створена Рада з відновлення та встановленню миру на Донбасі, який буде координувати діяльність фонду, – повідомив віце-прем'єр-міністра Геннадій Зубко.

У липні в СЦКК розповіли про відновлення інфраструктури Донбасу. Як відомо, 31 серпня Кабмін затвердив концепцію відновлення Донбасу.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
30.10.2016 11:36
Переглядів406
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг