Українці сплачують подвійну комісію за "комуналку"

Антимонопольним комітет України занепокоєний стуацією щодо приймання готівкових платежів за житлові-комунальні послуги в Україні.

Про це повідомляється на сайті АМКУ.

Антимонопольний комітет України встановив, що українці часто двічі сплачують комісію за оплату комунальних послуг. У разі відсутності договору з банком/УДППЗ "Укрпошта", надавач послуги не несе витрати на оплату комісійної винагороди за прийом платежів від споживачів, закладені в тариф на послугу, споживач же сплачує комісійну винагороду за приймання платежів двічі – закладену в тариф на послугу та банку/УДППЗ "Укрпошта". У разі організації приймання платежів, коли комісійну винагороду за приймання платежів сплачує надавач комунальних послуг та фізичні особи, споживач також сплачує комісійну винагороду за приймання платежів двічі – закладену в тариф на послугу та банку/УДППЗ "Укрпошта" відповідно до встановлених ним тарифів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
03.11.2016 18:19
Переглядів912
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг