Для доопрацювання плану реформування митниці створять робочу групу

Уряд спільно з народними депутатами утворить робочу групу для доопрацювання і ухвалення плану реформування української митниці.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, – повідомляє Урядовий портал.

"Ніякої суто урядової реформи не буде. Реформа буде наша спільна – парламентсько-урядова, яка буде схвалена і підтримана Президентом", – наголосив Прем'єр-міністр.

Володимир Гройсман передбачає, що "контрабандне лобі" докладатиме зусиль, щоб не допустити внесення до порядку денного Парламенту цих законів.

У цьому контексті він закликав до політичної волі, щоб "зробити кордони ефективними для того, щоби ми могли десятки мільярдів залучити до державного бюджету і ці десятки мільярдів інвестувати в благополуччя наших українських громадян. Це наш з вами обов'язок", – наголосив Прем'єр-міністр.

Голова Уряду також зауважив, що у проекті Бюджету на 2017 рік передбачені кошти на технічну модернізацію української митниці, аби зробити кордони країни неприступними до контрабанди і прозорими.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
18.11.2016 20:26
Переглядів392
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг