План "Шатун": деталі велосипеда чи боротьба за дострокові вибори

Протести у Києві
Фото: українське фото

План дестабілізації України, який коротко називають план "Шатун", може бути спробою певних політичних сил вхопити більший шматок влади через дострокові вибори. Тим не менше, він, швидше за все, не несе великої загрози.

Про те, які наслідки може мати для країни поява цього дестабілізаційного плану та хто за цим стоїть, роздумували в ефірі ток-шоу "Протилежний погляд LIVE" депутат Луцької міської ради Григорій Пустовіт та заступник міського голови Юрій Моклиця.

Нагадаємо: 24 жовтня 2016 року хакерське угрупування "КіберХунта" оприлюднило план із дестабілізації України "Шатун", який нібито вилучили з поштової скрині помічника Володимира ПутінаВладислава Суркова. Пізніше СБУ підтвердила автентичність цих документів, заявивши, що Росія буде сприяти організації протестних акцій, починаючи з 15 листопада.

На думку Юрія Моклиці, протести, які почалися в Україні, є штучними і не несуть загрози для країни.

"Насправді шатуни – це деталі велосипеда. Не більше і не менше. В інтернеті вже "затролили" цей вислів. Це той фактор, який не дасть ніякого серйозного впливу", – каже посадовець.

Заступник мера, однак, не зміг точно сказати, чи цей план провокує Росія, чи це може бути технологією якоїсь політичної сили.

Григорій Пустовіт, своєю чергою, вважає, що представники СБУ, посилаючись на інформацію хакерів, показують непрофесійність.

"Коли представник СБУ розказує про операцію "Шатун", яку відкрили деякі хакери, – це зразок непрофесійності. Ви повинні оперувати розвідувальними даними і фактами", – каже депутат.

На думку обранця громади, основний мотив цього плану – дострокові вибори до Верховної Ради.

Юрій Моклиця припустив, що у таких виборах в першу чергу зацікавлені політичні сили з найвищими рейтингами. Це, зокрема, "Опозиційний блок" та "Батьківщина".

Григорій Пустовіт підсумував, що якби нинішня влада працювала ефективно, не було б розмов про дострокові вибори.

"Давайте не притягувати за вуха до цієї боротьби за дострокові вибори. Шановні, працюйте і ніхто не буде говорити про це. І не треба буде прив'язувати сюди Росію", – вважає він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
19.11.2016 21:00
Переглядів1258
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг