Українська молочна продукція не відповідає нормам ЄС

На сьогодні серед працюючих в Україні виробників молочної продукції тільки одна компанія може експортувати свій товар в Європу.

Голова ради директорів Союзу молочних підприємств України Вадим Чагаровський зазначив, що підписання асоціації з ЄС зовсім не означає відкриття ринку для української молочної продукції, – повідомляє Latifundist.com.

Потрібно забути про Європу і переорієнтуватися на інші ринки.

"Встановлені квоти на експорт молока з України в ЄС смішні і мізерні, навіть якщо наша продукція буде відповідати встановленим вимогам", – розповів Вадим Чагаровський.

На сьогодні серед працюючих в Україні виробників молочної продукції тільки компанія "Молочний Альянс" може займатися експортом до Європи. Решта не відповідають вимогам, які диктуються в ЄС. При цьому, за оцінками експерта, реально в країні виробляється близько 7-8 млн тонн сирого молока, а не міфічні 11 млн тонн, які іноді називають чиновники.

У той же час на внутрішньому ринку у виробників є шанси бути прибутковими. Чагаровський нагадав, що ціна на сире молоко стала стрімко зростати, особливо з вересня.

"Ці темпи зростання дають надії виробникам молока бути прибутковими. Але вони не дають такої надії переробній галузі. Сьогодні ті, хто виробляють продукцію з незібраного молока, орієнтовані на внутрішній ринок і на внутрішнє споживання, а також на купівельну спроможність українського споживача. Вони не можуть сподіватися, що будуть прибутковими", – вважає Вадим Чагаровський.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
25.11.2016 17:32
Переглядів800
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг