Телеканал Савіка Шустера закривається

Телеканал Савіка Шустера "3s.tv" припиняє свою діяльність з 1 січня 2017 року.

Про це йдеться на офіційній сторінці телеканалу у Facebook.

"Більше року Савік Шустер і вся команда телеканалу 3s.tv працювали, щоб довести, що неолігархічне телебачення в Україні має право на життя. Але зараз нам доведеться попрощатися з улюбленою справою, бо у нас закінчилися гроші. На жаль, ситуація на медійному ринку нашої країни доведена до абсурду: всі телеканали збиткові, вони існують тільки за рахунок власників-олігархів. У цих умовах наша спроба працювати за нормальними бізнесовим правилам виявилася невдалою: ми отримали кримінальні справи і штрафи від податкової, а у Савіка забрали дозвіл на роботу. Це все нікуди не дінеться і після закриття 3s.tv: з судовою тяганиною ще належить поборотися, і тепер без телеканалу у нас майже не буде можливості розповідати про це суспільству", – йдеться у дописі.

Команда телеканалу зазначила, що цей рік виявився був для них непрстим. Досі каналу допомагали понад 20 тисяч глядачів, які вступили до клубу 3s.tv, і лише один представник бізнесу. Цих коштів виявилося недостатньо.

"Якщо протягом найближчих тижнів хтось з них все ж відгукнеться, можливо, у нас вийде уникнути такого фіналу. Для цього є все: і студія, і техніка, і найголовніше – люди: ті журналісти, редактори, оператори, режисери, продюсери та інші, які за станом на сьогодні вже написали заяви на звільнення", – зазначили в повідомленні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
01.12.2016 12:53
Переглядів734
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
13:59
01.12.2016
Юродивий
Дуже шкода. Я дивився їхні окремі передачі в ютубі.
13:13
01.12.2016
Свідомий
Цікаво, що вони робитимть далі
останні новини
15-08-2018 14-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг