Ощадбанк більше не співпрацює з UniCredit Bank

З 1 лютого 2016 року Ощадбанк припиняє співробітництво з UniCredit Bank щодо пільгового зняття готівкових коштів у своїй банкоматній мережі.

Про це повідомили у прес-службі банку.

"Ощадбанк активно розвиває власну мережу банкоматів, як з точку зору її кількісного розширення, так і з впровадження нових функцій. Крім того, на ринку платіжних карток України дедалі більшу популярність набувають продукти MasterCard Debit та аналогічний продукт платіжної системи Visa, які передбачають значно нижчу комісію за зняття готівки. Враховуючи це, подальша участь у партнерських програмах, що передбачає пільгові тарифи на зняття готівки, втрачає свій економічний зміст, який закладався при їх запровадженні", – повідомив директор департаменту електронної комерції та платіжних засобів Ощадбанку Володимир Москаленко.

Партнерами Ощадбанку в рамках пільгового зняття готівкових коштів у банкоматах залишаються державні банки Укрексімбанк та Укргазбанк. Власна мережа банкоматів Ощадбанку налічує понад 2400 одиниць, а у 2016 році її заплановано збільшити на 10-15%.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
18.01.2016 15:00
Переглядів551
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг