На Волині перевірять обіг підакцизних товарів

На Волині запрацює комісія з координації дій державних органів, що здійснюють контроль за виробництвом і обігом підакцизних товарів (паливо, спирт, алкогольні напої та тютюнові вироби).

Про це сказано в розпорядженні голови Волинської обласної державної адміністрації.

До її складу увійдуть: голова – перший заступник голови Волинської ОДА Олександр Степанцов, заступник головизаступник начальника головного управління ДФС в області Тетяна Харченко, секретар – головний державний ревізор-інспектор відділу ліцензування та контролю за обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів управління контролю за обігом і оподаткуванням підакцизних товарів головного управління ДФС в області Людмила Онищук, члени – перший заступник начальника управління Держпраці в області Юрій Бондарчук, начальник управління СБУ в області (за згодою) Юрій Фелонюк, в.о. начальника Волинської митниці ДФС в області Віктор Кривіцький, в.о. начальника головного управління Національної поліції в області (за згодою) Петро Шпига, начальник відділу управління захисту економіки головного управління Національної поліції в області Олександр Грушко, начальник управління контролю за обігом і оподаткуванням підакцизних товарів головного управління ДФС в області (за згодою) Наталія Єлова, начальник управління Держпродспоживслужби в області (за згодою) Богдан Лозинський.

Комісію створюють з метою забезпечення надходжень до місцевих бюджетів податків з роздрібного продажу підакцизних товарів та посилення боротьби з незаконним обігом спиртовмісних речовин, алкогольних напоїв, тютюнових виробів і палива.

Особистий контроль над виконанням розпорядженням візьме Володимир Гунчик.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
09.12.2016 14:00
Переглядів1165
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
14:03
09.12.2016
Свідомий
А що Єлова досі не на пенсії?
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг