Перед виборами на Волині з'явився новий тираж антиагіток

У Княгининівській об'єднаній територіальній громаді на Волині продовжують поширювати друковані матеріали, що містять негативну інформацію про зареєстрованих кандидатів на посаду сільського голови.

Новий тираж відповідних листівок зафіксували спостерігачі ОПОРИ у п'ятницю, 9 грудня.

На вулицях с. Княгининок Волинської області спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА виявили новий тираж друкованих інформаційних листівок під назвою "Маяк: Ваше світло правди у темряві брехні".

Цього разу на сторінках листівок міститься негативна інформація про усіх кандидатів на посаду Княгининівського сільського голови об'єднаної територіальної громади: Олену Твердохліб ("Українське об'єднання патріотів "УКРОП") та Михайла Шелепа ("Громадський рух "Народний контроль"), Олександра Ткачука (самовисування), Сергія Синька (самовисування) та Віктора Мостику (самовисування).

У відповідних друкованих матеріалах ідеться про вибори в об'єднаній громаді. Увага зосереджується на невідповідності кандидатів посаді Княгининівського сільського голови. Листівка завершується фразою: "Продовження буде! Шукайте наступні номери "Маяка" у ваших поштових скриньках". Тому, є імовірність, що відповідні матеріали будуть поширювати у суботу перед днем виборів ("день тиші"), або ж у день виборів 1 грудня. У кінці номеру на листівці зазначається, що автором агітки є так званий "Комітет порятунку села".

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У КНЯГИНИНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПОШИРЮЮТЬ АНТИАГІТКИ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
09.12.2016 13:47
Переглядів674
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
14:58
09.12.2016
Свідомий
Не було б так смішно, якби не було так сумно
останні новини
16-07-2018 15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг