На Волині хочуть реорганізувати шахту №9 та "Бужанську"

Китайські інвестори зацікавлені у тому, щоб вкладати гроші в розвиток волинських шахт.

В рамках розвитку Волинського вугільного басейну відбудеться презентація проекту розвитку шахти №10 й реорганізації шахти №9 та "Бужанська". Про це йшлось під час оперативної наради у голови Волинської обласної державної аміністрації Володимира Гунчика 18 січня.

Володимир Гунчик повідомив про те, що був у відрядженні в Києві і в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості й мав розмову щодо розвитку волинського вугільного басейну у 2016 році.

"До кінця січня в Міністерстві енергетики відбудеться презентація проекту розвитку шахти №10, й реорганізації шахти №9 та "Бужанська", відбудеться продовження робочої зустрічі з китайськими інвесторами", - зауважив очільник області.

Володимир Гунчик додав, що питання розвитку вугільного басейну й залучення китайських інвестицій залишається на контролі адміністрації.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.01.2016 11:23
Переглядів754
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг