Чому інвестори не "йдуть" на Волинь

Фото: ілюстративне

У Волинській обласній державній адміністрації розповіли, чому виникають проблеми із залученням іноземних інвестицій в регіон.

Відмови обумовлені рядом чинників. Про це у коментарі Діловому виданню Волині "Конкурент" розповів начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції Волинської ОДА Юрій Кресак.

Як зазначив посадовець, на рішення європейців впливають: загальноєвропейська економічна криза, часті зміни у законодавстві України, повільні темпи приватизації, оскільки іноземні інвестори, банки та фінансові організації при вкладанні коштів у інвестиційні проекти віддають перевагу приватним підприємствам, невирішеність питання щодо надання у приватну власність земельних ділянок під об'єкти, що приватизуються.

Також серед причин високі темпи інфляції та низький рівень розвитку інфраструктури, яка могла б забезпечити швидкий оперативний зв'язок України з іншими країнами.

Нагадаємо, що раніше під час "міжнародної" комісії Волиньради, Юрій Кресак повідомив про відмову двох інвесторів співпрацювати з Волинню, через відсутність логістичного центру.

"Переговори з компаніями тривають, а потенційні інвестори просять, поки-що, не надавати інформації про їхній хід", – підкреслив керівник.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.12.2016 21:00
Переглядів991
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг