Волиняни найбільше питали в Держгеокадастру про власників земельних ділянок

Волиняни надіслали 8392 електронні заяви до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, щоб з'ясувати, хто є власниками земельних ділянок.

Також жителі Волинської області цікавилися витягами про земельну ділянку з державного земельного кадастру - 144 електронних заяви, нормативно-грошовою оцінкою землі - 22 заяви. Про це повідомляє Державне агенство з питань електронного урядування України на своїй сторінці у Facebook.

Електронні послуги у сфері земельних відносин є лідерами Е-Урядування, що діє з 2015 року. Під час роботи програми надали 15 тисяч е-витягів про земельну ділянку, 2 тисячі е-витягів про нормативно-грошову оцінку, більше 400 тис. переглядів інформації про власника земельної ділянки.

Доступ до інформації можна отримати на map.land.gov.ua.

Електронні послуги у земельній сфері стали першими, які на національному рівні використали альтернативну схему електронної ідентифікації BankID.


* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.01.2016 15:48
Переглядів493
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-09-2018 21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг