Споживання газу на Волині зменшилося на 36 %

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України готове у 2017 році повністю забезпечити ТЕС в енергетичному вугіллі, мінімально зменшивши обсяги поставок з окупованих територій, а згодом – узагалі відмовитись.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики у Волинській області.

"Це означає, що ми дійсно за ці два роки продуктивно попрацювали над питаннями енергоефективності та енергоощадності. І результати, які ми нині маємо, це підтверджують. За два роки споживання газу на території Волинської області зменшилося на 36 %", – повідомив голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.

Він наголошує на необхідності використання власних енергетичних запасів та надання їм пріоритетного значення.

Зі слів Гунчика, Кабінет Міністрів України частково врахував подані пропозиції та в рамках зміни до бюджету України на 2017 рік виділив 173,2 млн гривень на погашення заборгованості щодо пільг та субсидій. Окрім того, в Державному бюджеті України на 2017 рік передбачено значний обсяг коштів на програму енергоефективності.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
22.12.2016 18:45
Переглядів418
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг