"Росії вигідно, щоб ми не мали партнера в особі Польщі", – нардеп Ірина Констанкевич

Народний депутат України Ірина Констанкевич розповіла, що треба робити із питанням Волинської трагедії.

Це складна проблема, яка містить в собі кілька складових: політична, історична та особистісна. Про це Ірина Констанкевич розповіла 30 грудня під час прямого телеефіру ток-шоу "Протилежний погляд LIVE" на телеканалі "Нова Волинь".

На думку нардепа, варто шукати суть вирішення цієї проблеми саме в історії. Адже вирішення інших питань могло б бути інакшим, якби держава профінансувала і підтримала історичні дослідження для історичної реконструкції тих подій. Поляки, на відміну від українців, всі попередні роки активно фінансували історичні дослідження щодо Волинської трагедії. Наші ж вітчизняні історики не мали такої можливості через відсутність держфінансування.

"Ми виявились в ситуації, що в нас не було аргументів апелювати полякам. Я вважаю, що перед тим, як політики мають висловлювати свою позицію, то в основу своїх тез їм треба покласти дослідження вітчизняних науковців та істориків", – сказала Ірина Констанкевич.

На її думку, не варто зволікати в цьому питанні і вже починати робити дослідження й, поки живі свідки тих подій, взяти їхні свідчення та донести до світу.

"Завжди треба ставити питання: "Кому це вигідно?" Я бачу, що Російській Федерації вигідно, щоб ми не мали партнера в особі Польщі", – зазначила нардеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКА ТРАГЕДІЯ В ІСТОРІЯХ СВІДКІВ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
31.12.2016 09:20
Переглядів965
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-10-2018 21-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг