На покращення екології Волині планують витратити 415 мільйонів

На сесії Волинської обласної ради вирішуватимуть екологічну ситуацію в області та перспективи її покращення.

Заступник начальника управління екології та природних ресурсів ОДА Вікторія Тимощук розповіла про результати екологічної Програми минулих років. Вона розповіла, що Програма комплексна, має багато різних джерел фінансування, основне з яких – держбюджет (20%). "Найкращий показник виконання Програми був у 2015 – 59%", – наголосила Вікторія Тимощук. Про це пише видання Волинський інформаційний портал.

Обсяг фінансування, який передбачається проектом на "Екологію 2016–2020", – 415 мільйонів гривень. Програма отримала позитивні оцінки департаменту фінансів.

Українське товариство охорони природи дослідило цю Програму, і зробило висновок, що вона недоопрацьована. Була пропозиція навіть зняти це питання з розгляду комісії.

Проте голова ОДА, Володимир Гунчик, зазначив: "Якщо завтра держбюджет вирішить виділити нам додаткові кошти, а в нас не буде рішення по Програмі, – нам цих коштів не дадуть, тому ми маємо ухвалити винести дане питання на розгляд сесії. На наступному засіданні комісії ми зможемо розглянути всі доопрацювання додатково".

Комісія ухвалила внести це питання на розгляд сесії.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.01.2016 10:35
Переглядів591
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг