Як на Волині вирішуватимуть проблему перетину кордону з Польщею

На території митного пункту пропуску "Устилуг"
Фото: Руслан Пилипчук

За результатами виїзної робочої наради, яка відбулася 28 листопада у селі Римачі Любомльського району, було вирішено провести ряд заходів, необхідних для впорядкування проблем з перетином кордону з Республікою Польщею.

Про це стало відомо з відповіді на спільний запит депутатів Волинської обласної ради Алли Лісової та Валерія Курстака.

Отож, планується розробити тимчасову схему руху, яка передбачатиме окрему смугу для транспортних засобів з іноземною реєстрацією, вжити заходів щодо організації руху по ній, а саме: нанесення відповідної розмітки, встановлення дорожніх знаків та огороджувальних засобів, забезпечити роботу постів держприкордонслужби та національної поліції.

Станом на сьогодні найбільш проблемною залишається сервісна зона МАПП "Устилуг". Так як, пункт пропуску фактично межує з містом, сервісна зона винесена на 3,5 км. за його межі. У незначній кількості наявних павільйонів функціонують філії страхових компаній, пункти обміну валют, заклади швидкого харчування, громадський туалет, утворюються черги із 200 - 300 і більше автомобілів, виникають аварійні ситуації, адміністративні правопорушення, проблеми із санітарним станом, прибиранням побутових
відходів, тощо.

У 2017 році заплановано приведення території сервісної зони до належного стану в рамках реконструкції авгодороги Н-22 Устилуг - Луцьк - Рівне на ділянці км 0+420-13+420 (Устилуг-Володимир-Волинський), за кошти Кредиту наданого на умовах повязаної допомоги, відповідно до договору між Урядом України^ Урядом Республіки Польща

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
08.01.2017 14:00
Переглядів4581
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг