Ще одна комісія підтримала новий регламент Волиньради

Голова комісії -Юрій Цейко
Автор: Руслан Пилипчук

Ще одна комісія підтримує новий регламент Волинської обласної ради.

Комісія з питань промисловості, транспорту, зв'язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства рекомендувала депутатам підтримати новий регламент на наступній сесії.Про це стало відомо 21 січня під час засідання комісії.

Новий регламент передбачає спрощений порядок подачі проектів рішень і їх розгляду, зокрема депутат зможе оголошувати до двох запитів під час пленарного засідання. Час оголошення депутатських запитів збільшено до 45 хвилин.

Серед нововведень - погоджувальна рада керівників фракцій, для того, аби уникнути протиріч. Автор вважає, що це допоможе оперативно доходити до спільного рішення під час сесій.

Нагадаємо, що раніше рекомендувала підтримати даний проект рішення комісія з міжнародного співробітництва, зовньошньоекономічних зв'язків та інвестицій

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.01.2016 12:03
Переглядів770
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг