На Волині відновили цілюще джерело

На Волині у Любешівському районі відновили цілюще джерело, у якому зцілився сліпий монах, який проходив тут із поводирем.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

У пам'ять про це збудували капличку, яка проіснувала до 1950-х років. З роками лікувальне джерело, до якого у минулому, йшли паломники, замулилося. І ось через багато літ місцеві жителі заповзялися відновити і джерело, і капличку.

До справи долучилися працівники ДП "СЛАП "Любешівагроліс" (директор Віктор Симонович) та Любешівського управління водного господарства (начальник Віктор Крисько).

Джерело вже освятили два отці Дмитрії – батько і син, які є настоятелями Гірківського та Судченського православних храмів. На цій події побували жителі навколишніх сіл району і прикордонного с. Опадище Республіки Білорусь.

Багато хто вважає, що хутір Частий у майбутнього стане місцем паломництва та молитов, адже невдовзі, за словами настоятеля Свято-Іллінського православного храму с. Гірки, поряд має з'явитися і капличка.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.01.2017 18:22
Переглядів612
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг