Волинська митниця пропустила більше 41 тисячі автівок в рамках проекту "Welcome to Ukraine"

Протягом першого етапу пілотного проекту "Welcome to Ukraine" через митний пост "Ягодин" Волинська митна служба пропустила в напрямку в'їзду в Україну близько 9 тисяч вантажівок та 32,5 тисячі одиниць легкових автівок.

Таким чином, з 8 по 28 грудня 2015 року волинські митники пропустили в середньому за добу 223 вантажівки та 815 легкових автомобілів з території Польщі, – інформує Волинська митниця ДФС.

"Таким чином, ті завдання, що стояли перед волинськими митниками щодо належного проведення митних процедур для бажаючих відвідати Україну в період Різдвяних канікул в Європі – виконано на високому рівні. А ті черги, що виникали лише в окремі години особливо пікового навантаження не мали системного характеру", – зазначає виконувач обов'язків начальника Волинської митниці ДФС Юрій Мацібора.

Нагадаємо, що для максимального комфорту туристів та представників ділових кіл, в період Різдвяних свят, Волинська митниця ДФС запровадила пілотний проект "Welcome to Ukraine".

Мета проекту – збільшити пропускну спроможність митного поста "Ягодин" з 8 по 28 грудня при в'їзді в Україну на вантажному напрямку до 300 одиниць, а на пасажирському – до 1200 одиниць.

Митники розглядають питання запровадження другого етапу проекту в напрямку виїзду з України.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.01.2016 16:51
Переглядів491
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг