"Дайте спочатку альтернативу", – Палиця про мораторій на продаж землі

Голова Волиньради Ігор Палиця вважає, що сільськогосподарська земля в Україні повинна стати товаром, однак лише тоді, коли селяни будуть мати альтернативу, що з нею робити.

Про це він заявив на телеканалі "Нова Волинь" 3 лютого, відповідаючи на запитання головного редактора ділового видання Волині "Конкурент" Андрія Лучика.

"Безумовно, сільськогосподарська земля має бути товаром. Але вона має стати товаром тоді, коли селянин буде мати альтернативу, що з нею робити. Взяти кредит під 2-3 %, так як у всьому цивілізованому світі, а не під 25 %, закладати під цей кредит ту саму землю, а не свою хату чи землю", – зауважив Палиця.

Він критично висловився щодо співпраці України з МВФ.

"МВФ нас змушує зняти мораторій на продаж землі. Назвіть мені хоча б одну країну в світі, яка почала процвітати після того, як сіла на голку МВФ? МВФ – це коли вже наркоман вмирає і йому "почучуть" колють, щоб не "дьоргався". А коли селяни сьогодні жебракують і вони за копійки підуть продавати землі, тому що в них немає що їсти – тоді ці землі за копійки скуплять або великі агрохолдинги, або великі фінансові міжнародні групи", – вважає голова Волиньради.

"Дайте спочатку альтернативу, а потім відкривайте ринок землі", – підсумував він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
05.02.2017 10:00
Переглядів1940
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг