Гунчик і Лапін пропонують донецьке вугілля замінити волинським

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик і народний депутат Ігор Лапін звернулися до центральних органів влади з альтернативним вирішенням питання купівлі вугілля з "ДНР".

Звернення опублікували на сайті Волинської ОДА.

Зокрема, вони пропонують розвивати вугільну галузь Львівщини та Волині.

"Переконані, навіть із огляду на нестачу вугілля на частині українських теплових електростанцій – ТЕС, використовувати "чорне золото", фактично куплене в ДНР, – жодним аргументом невиправданий хід. То – ніщо інше, як політика подвійних стандартів. А тим більше, коли є можливість використовувати ресурси Львівсько-Волинського вугільного басейну", – сказано у зверненні.

Гунчик та Лапін вважають, що вирішити проблеми української енергосистеми, що перебуває на межі розбалансування через блокування вугільних поставок із непідконтрольних Україні територій Донбасу, залучивши ресурси волинських та львівських копалень, – цілком реально.

"Такий крок Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та уряду дозволить не лише помітно обмежити ризики вітчизняної енергобезпеки, але й спрямувати вектор розвитку львівської та волинської вугільної промисловості у позитивне русло. Наявність на території Волині єдиної в Україні шахти, що будується, та ймовірні обсяги вуглевидобування котрої – значні, дозволяє говорити не лише про тимчасові, екстрені заходи, але й планувати подальші кроки, спрямовані за стабілізацію енергетичної безпеки держави в цілому", – зазначили вони.

Тому голова ОДА і нардеп сподіваються на підтримку Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, а також Кабінету Міністрів України.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
09.02.2017 16:15
Переглядів1362
Коментарів4
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
00:03
10.02.2017
Задолбали
Как же надоели идиоты и популисты... Волынский уголь другой группы, большинство ТЭС приспособлены под антрацит.
18:19
09.02.2017
Юродивий
В Гуничка з Лапіним просто недостатньо мозку, щоб зрозуміти, що є різні марки вугілля. Є вугілля марки А (антрацит), а є Г (газове). Так ось, Україні не вистачає вугілля марки А. А вугілля Г - в надлишку. Львівскьо-Волинський вугільний басейн видобуває вугілля марки Г, причому дуже паршивої якості (висока зольність і вміст сірки). Так що їхня пропозиці - до сраки.
16:48
09.02.2017
Вуйко
Идиот, ты хоть понимаешь разницу между бурым углём и АНТРАЦИТОМ.
16:28
09.02.2017
українка
непогана ідея
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг